
Ook in 2008 heeft Waterschap Zuiderzeeland weer een jongerenpanel opgericht. Het panel van 2006/2007 was immers een groot succes. Dat panel heeft voor ons internetpagina’s gemaakt voor hun leeftijdsgenoten. Deze kun je bekijken bij het onderdeel Spreekbeurt of werkstuk maken.
Het panel van 2008 gaat een heel ander project doen. Wat precies dat kunnen we nog niet bekend maken. Dat het een uniek project wordt, is zeker. In het eerste kwartaal van 2008 maken we bekend wat het project precies inhoudt.

Inmiddels zijn de deelnemers voor het nieuwe panel geselecteerd. Uit ruim zestig kandidaten zijn deze leden gekozen:

Lieke Wouterse is 14 jaar en woont in Zeewolde. Ze gaat in Harderwijk naar school en heeft als hobby onder andere Colorguard.

Hermen de Jong uit Nagele is 14 jaar. Hermen zit op Urk op school en helpt in zijn vrije tijd graag op de boerderij van zijn buurman.

Minke Kroon is 15 jaar en komt uit Lelystad. Minke zit in haar woonplaats op school en is gek op alles dat met filmen, foto’s en camera’s te maken heeft.

Thijs Rasing is 16 jaar en woont in Rutten. Thijs gaat in Emmeloord naar school en houdt van voetbal en competitie bowlen.

Lisa Burgers is 14 jaar en komt uit Lelystad. Zij gaat in Harderwijk naar school en Frans is één van haar favoriete vakken. In haar spaarzame vrije tijd zwemt ze graag.

Björn Oldenburger is 13 jaar en komt uit Almere. Björn zat vorig jaar al in ons jongerenpanel en viel op door zijn inzet. Hij zit in Almere op school en tennist graag.

Jasper Hoving is 16 jaar en woont in Swifterbant waar zijn vader een akkerbouwbedrijf heeft. Hij gaat naar school in Dronten. Jasper zit op fitness en is gek op muziek.

Dennis de Wit uit Almere is 15 jaar. Dennis gaat naar school in Almere en hij zit op judo en voetbal.

Mandy de Jong is 15 jaar en woont in Emmeloord. Mandy gaat naar school in haar woonplaats. Naast school en het onvermijdelijke huiswerk, leeft ze zich graag uit op de tennisbaan.

Kicky van Leeuwen woont in Zeewolde en is 15 jaar. Ze volgt tweetalig onderwijs in Harderwijk. Haar hobby’s zijn watersport, vioolspelen en tennis.

Lonneke van Lochem is 15 jaar en komt uit Dronten. Daar zit ze ook op school. Lonneke wil graag journalist worden en besteedt veel tijd aan dansen.

Annemarie Rotteveel komt uit Emmeloord en is 15 jaar. Ze gaat naar school in haar woonplaats en ze zit op waterpolo. Verder is ze gek op rockmuziek.
© Waterschap Zuiderzeeland - Sitemap - Over deze site