Kandidaten verkiezingen

Bekijk hieronder de deelnemende partijen voor de waterschapsverkiezingen 2019.

Water-wonen-en-natuur

1. Water, Wonen en Natuur

Website: Water, Wonen en Natuur

Lijsttrekker

Jacob van Olst - Water, Wonen en Natuur
Lijsttrekker: Jacob van Olst

Kandidaten

  1. van Olst, J. (Jacob) (m) Dronten
  2. Ottens, J.J. (Janneke) (v) Lelystad
  3. Nieuwenhuis, J. (Jan) (m) Zeewolde
  4. Caris, J.P.T. (Jo) (m) Almere
  5. El Mhassani, E.M. (Moes) (m) Lelystad
  6. Jansen, A.A. (Anne) (v) Nagele
  7. Spel, J.J. (Jan) (m) Almere
  8. Amsing, C.P. (Cees) (m) Almere
  9. Papma, M.E.G. (Margriet) (v) Lelystad
  10. Dorreboom, H.W. (Hans) (m) Dronten
  11. van der Wal, T.O.M. (Tom) (m) Almere
  12. Raterink, R. (Roelf) (m) Dronten
  13. Bodde, W. (Willem) (m) Lelystad
  14. Bouwmeester, L.M. (Laura) (v) Almere
  15. Fokkens, B. (Bart) (m) Lelystad
  16. Lenselink, G. (Gerda) (v) Almere
  17. Linzel, H.J. (Herman) (m) Almere
  18. van Lopik, E. (Els) (v) Zeewolde
  19. Okkerse, C.W.J. (Cees) (m) Lelystad
  20. van Rijn, K.G. (Ciska) (v) Almere
  21. Rutgers, F. (Frits) (m) Dronten
  22. Schuurman, F.J. (Frans Jan) (m) Almere
  23. Stortelder, P.B.M. (Paul) (m) Lelystad

vvd

2. VVD

Website: VVD - Flevoland

Lijsttrekker

Tom Vereijken - VVD
Lijsttrekker: Tom Vereijken

Kandidaten

  1. Vereijken, T.L.F.M. (Tom) (m) Rutten
  2. Kolmer, A. (Anne) (m) Almere
  3. Westhuis, H.H. (Harold) (m) Emmeloord

christenuniesgp

3. ChristenUnie/SGP

Website: ChristenUnie/SGP

Lijsttrekker

Arjen Bouwmeester - Christenunie/SGP
Lijsttrekker: Arjen Bouwmeester

Kandidaten

  1. Bouwmeester, A. (Arjen) (m) Dronten
  2. de Borst, J. (Jacob) (m) Urk
  3. Poppe, A. (Andries) (m) Nagele
  4. de Pater, J. (Sjaak) (m) Zeewolde
  5. van Dijk, J. (Jan) (m) Lelystad
  6. Hoekstra, T. (Tunis) (m) Urk
  7. Bosch-Nijeboer, R. (Roelie) (v) Almere
  8. Versprille, C.H. (Kees) (m) Kraggenburg
  9. Woord, A. (Albert) (m) Urk
  10. van Horssen, J. (Hans) (m) Espel
  11. Oosterhuis, M. (Menko) (m) Zeewolde
  12. van Veen, J. (Jelle) (m) Urk
  13. Hoving, J.R. (Jelte) (m) Almere
  14. Limburg, B. (Berend) (m) Tollebeek
  15. de Jonge, M. (Rinus) (m) Almere
  16. Blokhuis, R. (Rijkert) (m) Zeewolde
  17. van Haaften, J.C. (Jan) (m) Urk

cda

4. CDA

Website: CDA - Flevoland verkiezingen waterschap

Lijsttrekker

Maarten Hofstra - CDA
Lijsttrekker: Maarten Hofstra

Kandidaten

  1. Hofstra, M.A. (Maarten) (m) Lelystad
  2. Oost, R.T. (Roelof) (m) Urk
  3. Zuidema, R. (Rein) (m) Zeewolde
  4. van Dongen, T.L.M. (Marcel) (m) Lelystad
  5. Foppen, W. (Willem) (m) Urk
  6. van der Knaap, N. (Klaas) (m) Zeewolde
  7. van Dijk, W. (Willem) (m) Lelystad
  8. van Gool, P.W.A. (Paul) (m) Almere
  9. Sanderse, C.F. (Kees) (m) Almere
  10. Goos, J.C.M. (Johan) (m) Emmeloord
  11. van der Lans, C.J. (Cees) (m) Almere

werkaanwaterflevoland

5. Werk aan Water

Website: Werk aan water - Flevoland

Lijsttrekker

Bert Philipsen - Werk aan water Flevoland
Lijsttrekker: Bert Philipsen

Kandidaten

  1. Philipsen, A.P. (Bert) (m) Rutten
  2. Slootman-Claassen, M.C.T. (Marie-Carien) (v) Espel
  3. Kempenaar, A. (Ton) (m) Dronten
  4. Riepma, M.J. (Martinus) (m) Dronten
  5. Dekker, C.L. (Carla) (v) Zeewolde
  6. Noome, H. (Henk) (m) Biddinghuizen
  7. Hilgers, P.H. (Peter) (m) Zeewolde
  8. Wijngaard - van der Tol, M.A. (Marjan) (v) Biddinghuizen
  9. Talens, B. (Bert) (m) Almere
  10. Hogendoorn, T. (Theo) (m) Dronten
  11. Monsma, D. (Douwe) (m) Zeewolde

50PLUS

6. 50PLUS

Website: Flevoland bouwen we samen

Lijsttrekker

Freek Appel - 50plus
Lijsttrekker: Freek Appel

Kandidaten

  1. Appel, F. (Freek) (m) Lelystad
  2. Herrebrugh, W. (Willem) (m) Lelystad
  3. Schipper, C.J. (Caroline) (v) Almere
  4. Gralike, R.B.M. (Rhianna) (v) Dronten
  5. Boshuijzen, E.G. (Erik) (m) Almere

awp

7. Algemene Waterschapspartij

Website: Algemene Waterschapspartij

Lijsttrekker

Herman Zwaaf - Algemene Waterschapspartij
Lijsttrekker: Herman Zwaaf

Kandidaten

  1. Zwaaf, H. (Herman) (m) Lelystad
  2. Rehorst, E. (Ed) (m) Almere
  3. de Waal, J. (Jiry) (m) Ens
  4. Paans, O. (Otto) (m) Swifterbant
  5. Mooren, J.H.M. (Joep) (m) Almere
  6. Bertelkamp, J. (Johan) (m) Almere
  7. Peeters, J. (Jeroen) (m) Oldambt
  8. Oosterom, G.E. (Eric) (m) Almere
  9. Koster, M.H. (Marchien) (v) Almere
  10. van der Woude, H. (Herman) (m) Lelystad
  11. Jongen, E.J.M.A. (Astrid) (v) Lelystad
  12. Vos, J.P. (Coby) (v) Almere
  13. van der Torre, A.W. (Bram) (m) Lelystad
  14. Posthumus, S. (Shiary) (v) Almere

logo-opa-flevoland

8. OPA

Webstie: OPA

Lijsttrekker

Hans Paul Burger - Opa
Lijsttrekker: Hans Paul Burger

Kandidaten

  1. Burger, H.P. (Hans Paul) (m) Almere
  2. Meerveld, M.E.H. (Mia) (v) Lelystad
  3. van Amstel, R.M. (Ruud) (m) Almere
  4. Laagland, G. (Gerben) (m) Lelystad
  5. Jansen, W. (Wout) (m) Lelystad