Dijkgraaf en Heemraden

Het college van Dijkgraaf en Heemraden (DenH) bestaat uit een dijkgraaf en vier heemraden, aangevuld met de secretaris-directeur. Zij vormen het dagelijks bestuur van het waterschap. De leden hebben onderling de portefeuilles en projecten verdeeld. De belangrijkste zaken uit hun portefeuille vindt u hieronder.

DenH vergadert eens per twee weken. Deze vergaderingen zijn besloten. De besluiten die tijdens deze vergaderingen genomen worden, worden vast gelegd in Besluitenlijsten, die u kunt inzien.

Uitgelicht

Dijkgraaf

Hetty Klavers

H.C. (Hetty) Klavers
(0320) 274 911
h.klavers@zuiderzeeland.nl

Portefeuille:

  • Waterschap vertegenwoordigen in en buiten rechte
  • Calamiteiten
  • Waterschap & Samenleving
  • Communicatie & Educatie
  • Bovenregionale projecten

Heemraad

Jan Nieuwenhuis

J. (Jan) Nieuwenhuis
06 150 371 46 
j.nieuwenhuis@zuiderzeeland.nl
Fractie Water, Wonen en Natuur (mede gesteund door de fractie Natuurterreinen)

Portefeuille:

  • Waterveiligheid
  • Stedelijk waterbeheer en Klimaatadaptieve stad
  • Natuur
  • Medegebruik - cultuurhistorie
  • WBP coördinatie
  • 1e loco dijkgraaf

Heemraad

Lida Schelwald-van der Kley

A.J.M. (Lida) Schelwald-van der Kley
06 150 371 45
l.schelwald@zuiderzeeland.nl
Namens de samenwerkende fracties CDA, ChristenUnie en SGP

Portefeuille:

  • Waterkwaliteit
  • Afvalwaterketen
  • Buitenlandbeleid
  • STOWA, Aqualysis, NWB-fonds
  • 2e loco dijkgraaf

Blog

Heemraad

Ton Leijten

A.H.R. (Ton) Leijten
06 150 371 75
t.leijten@zuiderzeeland.nl

Namens combinatie fractie Werk aan Water en Ongebouwd

Portefeuille:

  • Watersysteem landelijk gebied
  • Bodemdaling
  • KRW ecologie
  • Agenda Vitaal platteland
  • Schaliegas
  • Siteholdergroep Schokland
  • 3e loco dijkgraaf

Heemraad

Camiel Maenhout

C.A.A.A. (Camiel) Maenhout
06 150 371 47
c.maenhout@zuiderzeeland.nl
Fractie Bedrijven
Geborgde zetels

Portefeuille:

  • Bedrijfsvoering – doelmatigheid, lange termijn
  • Samen Beter Werken
  • Vergunningverlening, handhaving, watertoezicht
  • HWH, GBLT, NLE
  • 4e loco dijkgraaf

Secretaris-directeur

Wouter Slob

W. (Wouter) Slob
(0320) 274911

w.slob@zuiderzeeland.nl

  • Secretaris-directeur van het bestuur 
    secretaris-directeur van de werkorganisatie